Ko darīt, ja sponsors izstājas no biznesa

Pēc vairākām tikšanās reizēm Tu nu beidzot esi uzņēmies atbildību par savu dzīvi un esi reģistrējies tīkla mārketinga kompānijā. Un esi beidzot gatavs sākt veidot savu struktūru.

Bet te pēkšņi… Tavs sponsors, kurš Tev ir veltījis tik daudz laika, vienkārši pazūd. Viss.

Tā gadās. Turklāt – tā notiek regulāri. Varbūt viņš ir iedomājies, ka citā MLM kompānijā var nopelnīt ātrāk un vairāk, jo kaimiņam zāle izskatās zaļāka. Varbūt vispār nolēmis ar to vairs nenodarboties.

Labākajā gadījumā sākas panika: “Palīgā! Mans sponsors izstājies no biznesa! Neviens mani vairs neved aiz rokas!” Vai arī uznāk vilšanās sajūta.

Bet bieži pajūk visa struktūra: “Mums vairs nav priekšnieka! Mēs esam brīvi! Varam neko nedarīt!”

Vai bizness ir kāda matemātikas stunda, ko var nobastot, ja skolotājs nav ieradies? Vai tad tāpēc reģistrējusies, lai varētu neko nedarīt?

Īstenībā, mans draugs, tas nav pasaules gals! Ar tādu “vienas dienas” sponsoru Tev ir pat paveicies!

Tu esi tuvāk Briljantu galdam nekā tie, kurus to sponsors ved aiz rociņas.

Tīkla mārketings nav algotais darbs, kur priekšnieks nāks un norādīs šodien paveicamo. Nevienam nav Tevi jāved. Celies un dari pats. Vadi sevi pats. Uzņemies iniciatīvu un atbildību par savu biznesu!

Uzsākot tīklošanos, lielākā daļa mūsu esam pieraduši būt lieliski sekotāji, bez jebkādām līderības iemaņām. Esam lieliski darbinieki. Esam pašvaki vadītāji.

Nav iespējams kļūt par līderi, kad kāds visu cenšas padarīt Tavā vietā. Tavs bizness neaugs, ja vienmēr gaidīsi palīdzību no kāda.

Pietiek vainot savu augšējo līniju. Faktiski, Tava sponsora galvenais uzdevums bija piereģistrēt Tevi un parādīt virzienu, kurp doties. Tālāk jau Tu pats…

Tu vari kļūt daudz labāks, veidojot šo biznesu. Te Tu vari iemācīties uzstāties publikas priekšā, vadīt citus, kļūt par līderi, organizēt pasākumus… Pie šīm īpašībām vienalga būs jāpiestrādā, ja vēlies dzīvē ko sasniegt.

Un Tev ir jāiemācās radīt citus līderus. Tas ir vienīgais ceļš, lai ar laiku gūtu sev pasīvos ienākumus.

Nepieciešamas apmācības? Lasi grāmatas! Apmeklē seminārus un vebinārus! Kaut ko izdomā!

Atceries, ka vienīgi Tu pats esi atbildīgs par saviem panākumiem.

Ja nu tomēr darboties šķiet pārlieku sarežģīti, vairs nejūtot blakus sponsora plecu?

Iespējas šeit ir trīs. Vai nu atrodi kādu nopietnu līderu no savas augšējās līnijas, vai arī kļūsti pats par savu ideālo līderi (labāk šīs abas iespējas kombinēt)!

Vai arī… vari visu pamest un tā arī nekad neuzzināt, uz ko esi spējīgs.

TEV NAV NEPIECIEŠAMS AKTĪVS SPONSORS, LAI SPĒTU IZVEIDOT SEKMĪGU MLM BIZNESU. Negaidi, bet rīkojies!