COACHING / MENTORING

Ja Tu jau esi izvēlējies kādu tīkla kompāniju, ar kuru sadarboties, bet Tavai sponsoru līnijai nav pieredzes interneta mārketingā, un tāpēc vēlētos piesaistīt kādu Līderu skolas ekspertu kā savu personisko mentoru, sazināmies! Mūsu Crossline Mentoring programma ir radīta tieši šim nolūkam.

Apmācības būs Tev noderīgas, ja apzinies, ka tie nav izdevumi, bet ieguldījums savā attīstībā un biznesā. Starp citu, pat pasaules sekmīgākie uzņēmēji apmaksā mentoru pakalpojumus. Tikai ar atšķirīgu pieeju ir iespējams sasniegt citādus rezultātus.

 

 

 

PARTNERĪBA TĪKLA BIZNESĀ

Vai vēlies noskaidrot, kādu biznesa projektu pašlaik attīstu es? Varbūt šobrīd piemeklē sev piemērotu tīkla kompāniju, caur kuru gūt stabilus pasīvos ienākumus vēl gadu desmitiem ilgi? 

Ja Tev patiktu veidot savu tīkla biznesu internetā, ar jaunajām tehnoloģijām, labprāt uzklausītu Tavas vēlmes un iecerētos mērķus. Kas var būt labāk kā saruna ar entuziasma pilniem un pozitīvi noskaņotiem cilvēkiem! Jo īpaši, ja arī Tev patīk veselību uzlabojoši produkti un uzskati, ka iemācīties ko jaunu var vienmēr.

Dzīve ir daudz kas vairāk par darbu no 9:00 līdz 17:00. Tu esi pelnījis ceļot, priecāties un pavadīt vairāk laika kopā ar sev tuvajiem cilvēkiem. Mana komanda ir gatava atbalstīt Tavus centienus! 

Piesakies online sarunai jau šodien un uzzini, vai kvalificējies kļūt par manu biznesa partneri:

 

Protams, es neesmu nekāds orākuls vai viedais. Taču esmu pārliecināts, ka šī gudrība, ar ko padalīšos, ir nenovērtējama: labākais laiks sākt vienmēr ir TAGAD.

Jebkuras lietas, kuras Tu apsver paveikt savā labā, vislabāk ir uzsākt tūlīt, nevis kaut kad vēlāk.

Sāc tūlīt. Negaidi. Un Tu gūsi panākumus.

Sazināmies!