Kā piesaistīt partnerus struktūrai: 8 noteikumi mājaslapai

Vai Tu savā tīkla biznesā jau izmanto automatizāciju? Kamēr tiek uzrunāti vien radi un tuvākie draugi, nav nepieciešamības ko automatizēt. Viss mainās, kad Tu izvēlies ik dienas savai struktūrai piesaistīt vismaz duci jaunu partneru. 

Šajā procesā vairums darbību atkārtojas. Kāpēc gan tērēt laiku kam tādam, ko spēj paveikt automatizācija? Uztici tai gan rekrutēšanu, gan apmācības!

 

Noteikti esi lasījis manu e-grāmatu “Kā izveidot savu MLM biznesu bez stresa” un saproti, ka uzmākšanās katram satiktajam ar savu īpašo piedāvājumu mūsdienās tiek uztverta kā spams. “Aukstie kontakti” jeb iepriekš nepazīstamie ir vispirms jāieinteresē, lai tie Tev uzticētos! 

Ir dažādi veidi, kā to panākt. Mans iecienītais – korekti noformēta mājaslapa, kas manā vietā uzrunā potenciālos mārketerus. Šajā rakstā īsumā pastāstīšu, kādai šai lapai ir jābūt, lai arī Tu spētu tādu viegli izveidot savam tīkla biznesam. 

Pašās beigās došu Tev konkrētu piemēru, kas reāli darbojas. 

Tikai viens mērķis

Kurp dotos, ja Tev piedāvātu vienlaikus dažādus interesantus galamērķus? Hmm… Jāpadomā… Nu, lūk, arī Tavai mājaslapai jābūt ar vienu vienīgu mērķi, lai tās apmeklētājs neapmulstu no variantu dažādības, lai arī kā gribētos gan informēt, gan rekrutēt, gan pārdot, gan vēl kaut ko.

Kontaktu magnēts

Manā biznesā ļoti labi darbojas piezemēšanās lapas (landing page) – ļoti vienkāršas vienas lappuses mājaslapas. To galvenais un vienīgais uzdevums ir motivēt cilvēku aizpildīt kontaktformu. Apmaiņā pret noderīgu informāciju, kas tiek izsniegta bez maksas, es saņemu kandidāta vārdu un e-pasta adresi, reizēm pajautāju arī telefona numuru. 

bezmaksas informācija var noderēt e-grāmata, vebināra ieraksts, īss video kurss, PDF atskaite vai kāds cits pievilcīgs labums jeb tā saucamais “kontaktu magnēts” (lead magnet), ko cilvēks var uzreiz izmantot. Šeit dāvina, nevis pārdod.

Kad lapas apmeklētājs redz, ka iespējams saņemt par brīvu ko viņam patiesi noderīgu, tas labprāt veic “darījumu”. Tu viņam – video kursu, viņš Tev – savu vārdu un e-pasta adresi. Atkarībā no tā, ko gatavojies iesākt tālāk.

 

Ceļš uz sirdīm caur datubāzi

Pēc tam Tev pēc iespējas ātri jānosūta prasītā informācija uz norādīto e-pastu. Regulāri sniedzot cilvēkiem kādu, viņuprāt, izcilu vērtību konkrētās tēmās robežās, Tu drīz vien kļūsi par autoritāti savā nišā. Tālāk jau varēsi strādāt ar šādi iesildītu datu bāzi. Ar cilvēkiem, kas Tev uzticas un agrāk vai vēlāk ir gatavi pievienoties Tavam projektam. 

Svarīga nianse – tikai atstājot savus kontaktus, cilvēks var piekļūt Tavai sistēmai! Nekādu apvedceļu. Tad sistēma nedarbosies.

Kā tad izveidot pievilcīgu, profesionāla izskatas mājaslapu šim tā saucamajam “pārdošanas tunelim”, lai Tev ik dienas pieteiktos desmitiem potenciālo biznesa partneru? 

 

Velns slēpjas detaļās

Esam laika gaitā izmēģinājuši fontus, virsrakstus, dažādas burtu un pogu krāsas, vizuālos elementus un ko tik vēl ne, lai nonāktu pie mājaslapām, caur kurām – juhūū! – savus kontaktus labprāt atstāj vismaz 5 – 6 no katriem 10 apmeklētājiem. (100% panākumi nav reāli.)

Ar šīm pārbaudītām formulām arī Tu vari iegūt līdzīgus rezultātus. Un atceries – savāktā informācija nav vienkārši kaut kādi tur e-pasti. Tie ir Tavas struktūras iespējamie līderi!

 

Labi, tad kādi ir tie 8 noteikumi, ar kuru palīdzību Tev izdosies izveidot efektīvu online instrumentu savas tīkla impērijas ekspansijai? Lūdzu!

Noteikumi rekrutēšanas lapas izveidei

1) Kā jau minēju, lapas mērķim jābūt vienam. Tīkla kompānijas nosaukumam, logotipam vai sociālo tīklu saitēm šeit nav jābūt! Tikai viena poga, kas ļauj iegūt kontaktinformāciju no lapas apmeklētāja.

2) Uz pogas jābūt spēcīgam aicinājumam uz darbību, piemēram, “Jā!! Saņemt grāmatu!”, “Izmēģini tagad!”, “Vēlos bezmaksas kursu!”

3) Labāk tie uztverti “apaļie” fonti (Trebuchet, Verdana, Arial…), nevis tādi kā Times New Roman, Courier vai Georgia. Vienā lapā ne vairāk kā 2 dažādi fonti. 

4) Izvairies visus vārdus virsrakstā rakstīt ar lielajiem burtiem! Tā grūtāk uztvert, un lasītāji mēdz šādu stilu uztvert kā agresiju.

5) Pilnīgi pietiks ar 2 – 3 dažādām krāsām, lai nesaraibinātu. Ļoti labi darbojas melni burti uz balta vai pelēka fona, vienīgi tad pogai vajadzētu būt kādā spilgtā krāsā.

6) Lieliski, ja kontaktu forma atrodama jau pirmajā logā, bez nepieciešamības ritināt. Ja ne telefona ekrānā, tad datora ekrānā kontaktu formai un pogai zem tās noteikti jābūt redzamām uzreiz. Formai jāatrodas lapas labajā malā.

7) Jo mazāk ailes kontaktu formai, jo labāk – tātad lielāka varbūtība, ka aizpildīs. Tāpēc padomā divreiz, vai Tev tiešām šobrīd uzreiz nepieciešams kas vairāk par kandidāta vārdu un e-pasta adresi (vai telefona numuru)! 

8) Uznirstošie jeb “pop-up” logi mēdz būt kaitinoši, tāpēc daudzi tos bloķē. Bet ja tādējādi Tu vari iegūt par 32% vairāk kontaktu?

Iespējams, par kādu no punktiem iebildīsi. Labi, bet kam tad mājaslapa tiek radīta? Lai patiktu tās izstrādātājiem? Vienīgi apmeklētāju viedoklim ir kāda nozīme. Un pēc minētajiem noteikumiem izveidotas mājaslapas ir patiešām efektīvas.

Tas gan vēl nav viss. Lai arī Tava lapa gatava, darbs vēl nav pabeigts… Tev jāpiesaista tai apmeklētāji. Vai nu jāmeklē tos, vai arī jākļūst atrodamam. Bet par to jau citā reizē.

Nu, ko… Tagad Tu zini, kas jāpaveic efektīvai partneru piesaistīšanai caur internetu. Ja reiz…

* esi noguris no nemitīgas informācijas atkārtošanas,

* vēlies radīt sistēmu, kas lielāko daļu darba paveiktu Tavā vietā,

* centies ātri kļūt par savas tīkla kompānijas Briljantu vai Prezidentu,

Tavs pirmais solis – ieviest savā arsenālā tādu automatizācijas elementu kā kontaktu savākšanas lapa (arī saukta par lendingu)! Tikko pats būsi visu apguvis, šo vienkāršo sistēmu nodosi tālāk saviem struktūras partneriem. 

Tā rodas atkārtošana jeb duplikācija. Svarīgākā lieta tīkla biznesā. Tu piesaistīsi desmitiem jaunu partneru. Tie atkārtos Tavas darbības, un veidosies liela un stabila struktūra. 

 

Uzmet aci piemēram! Tā ir mājaslapa, kura manā gadījumā sasniedz pat 62% konversiju un ļauj man ik dienas pilnīgā autopilotā piesaistīt savai struktūrai vairākus desmitus potenciālo partneru no Krievijas un citām valstīm. 

Spied pogu tepat zemāk:

 

Ceru, ka šī informācija būs Tev noderīga. Lai plaukstošs bizness!

 

Ar cieņu,
Jānis JAVA